Wioska Świętego Mikołaja – wycieczka szkolna

W dniu 29.11.22 r. nasi uczniowie z klasy 3a, 3b i 3c odwiedzili najbardziej bajkowe miejsce na mapie Bałtowa!
Wioska Świętego Mikołaja jest cała rozświetlona kolorowymi światełkami! Nie tylko można spotkać tu Świętego Mikołaja, ale także przenieść się do czarodziejskiej Krainy Lodu. Zwiedzaliśmy tajemnicze, lodowe korytarze, trafiliśmy w sam środek bajki ze znanymi bohaterami – Elzą i Olafem. Następnie w kinie oglądaliśmy rodzinną komedię przygodową „Epoka lodowcowa: Mamucia Gwiazdka”. Losy trzech niezwykłych bohaterów – Sida, Manny’ego oraz Diego!
Przygotowywaliśmy świąteczne pierniczki z pomocą Pani Śnieżynki! Gotowe pierniczki zabraliśmy do domu!
Odwiedziliśmy dinozaury w JuraParku i zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia!
Spacerowaliśmy dolną częścią Zwierzyńca i spotkaliśmy jego mieszkańców! Mieszkają tu kózki, jelenie, różne okazy pięknych ptaków i inne ciekawe zwierzątka!
Końcowym punktem wycieczki była cudownie bajeczna, oświetlona Karuzela Wiedeńska!
Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni udaliśmy się w drogę powrotną!

art. Monika Gągolewska