Archive for 21 grudnia 2022

Zima, zima, zima….czas na sweterki

Zima to idealna pora roku, by korzystać z dobrodziejstw ciepłych swetrów. Swetry wyróżniają się niezwykłą zdolnością do utrzymywania właściwej temperatury ciała – utrzymują ciepło nawet w najzimniejsze dni, a ich przytulność jest bezkonkurencyjna.
We wtorek 20 grudnia 2022 roku zgodnie z harmonogramem Samorządu Uczniowskiego obchodziliśmy Dzień Sweterków. Poprosiliśmy wszystkich fanów i nie-fanów o ich założenie na ten dzień. Należy zauważyć, że zarówno uczniowie, jak i pracownicy szkoły wyglądali w sweterkowych stylizacjach olśniewająco. Sweter to zawsze stylowy i wygodny element stylizacji. Kolorowe swetry z pewnością pomogły przełamać szarość za oknem i podniosły wszystkich na duchu w ten ponury dzień.