Archive for 1 grudnia 2022

Dzień Pluszowego Misia

Pluszowy miś zawsze jest z nami. Każdy z nas ma swoją ulubioną maskotkę. Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego tego dnia pluszaki towarzyszyły uczniom w szkole. Było milusińsko 🙂

Ciacho dla Antosia- kiermasz charytatywny

W dniu 24.11.2022 r. w naszej szkole, podczas imprezy andrzejkowej, odbył się kiermasz charytatywny pod hasłem „Ciacho dla Antosia” na rzecz Fundacji Sport&Reha Kids w Kraśniku, której podopiecznym jest nasz uczeń z klasy 3a- Antoni Dudek.
W akcje włączyli się uczniowie, rodzice i pracownicy szkoły, którzy dostarczyli słodkości na kiermasz. Był to dzień pełen dobroci ludzkich serc. Udało się zebrać kwotę 3382 zł, która zasiliła konto fundacji.
Składamy serdeczne podziękowania dla rodziców uczniów i pracowników szkoły, którzy dostarczyli słodkości oraz za ich pomoc i wsparcie.
Dziękujemy naszym uczniom – Wolontariuszom, którzy sprzedawali ciasta.
Nie sposób wymienić i podziękować tutaj wszystkim osobiście, gdyż osób zaangażowanych było mnóstwo!
Przy tej okazji dziękujemy także: Delikatesy Centrum i Sklep Groszek w Dzierzkowicach za ofiarowanie ciast, ciasteczek i napojów na to charytatywne wydarzenie!

Cieszy niezmiernie i naprzemiennie wzrusza fakt, że ta inicjatywa została tak pięknie przyjęta i dzięki WAM wszystkim uczeń naszej szkoły, dalej będzie mógł uczęszczać na terapie i zajęcia z fizjoterapii!

DZIĘKUJEMY!

art. Monika Gągolewska

Andrzejki 2022

24 listopada odbyły się atrakcyjne zabawy andrzejkowe. Było bardzo wesoło i kreatywnie. Nie zabrakło tego dnia mnóstwa aktywności fizycznej. Samorząd Uczniowski we współpracy z wolontariatem zorganizował wróżby andrzejkowe, zaproszono didżeja Mateusza i Przemysława, aby zabawiali w tanecznych rytmach uczniów klas młodszych i starszych. Odbył się również kiermasz ciast, z którego pieniądze zostały przeznaczone na rehabilitacje Antosia Dudka ucznia klasy III. Wychowawcy wraz z rodzicami uczniów zorganizowali opiekę i posiłek podczas popołudniowej dyskoteki. Jak dobrze, że znowu można integrować młodzież na różne sposoby. Uśmiechy dzieciaków są bezcenne 🙂