Ślubowanie Pierwszoklasistów 2022 w ZPO w Terpentynie

Dnia 23 listopada 2022 r odbyło się w naszej szkole uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Pani Dyrektor Anna Kazanowska, Pani Wicedyrektor Ewa Hałabiś, rodzice uczniów klas pierwszych, nauczyciele i uczniowie klas II , III oraz dzieci z grup zerowych.
Zanim pierwszoklasiści zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej zaprezentowali podczas części artystycznej swoją wiedzę, umiejętności recytatorskie oraz wokalne. Po występach artystycznych przyszedł czas na najważniejszą część imprezy.
Po odśpiewaniu hymnu państwowego pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie przed sztandarem szkoły. Następnie reprezentantka rodziców przekazała symboliczne ołówki Pani Dyrektor Annie Kazanowskiej i Pani Wicedyrektor Ewie Hałabiś z prośbą o pasowanie dzieci na uczniów.
Po ceremonii ślubowania i pasowania Pani Dyrektor złożyła uczniom życzenia wielu sukcesów w nauce, a rodzicom radości ze swoich pociech. Rodzice ufundowali słodkie upominki dla dzieci, a wychowawczynie wręczyły legitymacje szkolne i dyplomy. Po wykonaniu pamiątkowych zdjęć, dzieci oraz zaproszeni goście udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.
Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w organizację uroczystości.

art. Anna Andrzejczuk oraz Elżbieta Gołofit