„ZAKŁADKA-PRZYJACIÓŁKĄ KSIĄŻKI”

Na początku listopada w bibliotece szkolnej nastąpiło podsumowanie konkursu na najładniejszą zakładkę do książki. Brali w nim udział uczniowie z klas drugich. Prace były wykonywane różnymi technikami plastycznymi.

W efekcie powstały bardzo pomysłowe i ciekawie wykonane zakładki, które będą prezentami dla pierwszaków z okazji pasowania na czytelnika. Wyróżnieni uczniowie otrzymali w nagrodę książki zakupione w ramach Programu NPRCz, natomiast wszystkie dzieci dostały słodkie upominki ufundowane przez Radę Rodziców. Prace zostały wyeksponowane na specjalnej wystawie w czytelni biblioteki. Składam podziękowania Radzie Rodziców oraz wychowawcom za zaangażowanie przy organizacji tego przedsięwzięcia.

art. Renata Siudym