Walentynki w ZPO Terpentynie

Dnia 14 lutego w naszej szkole odbył się „Kiermasz Walentynkowy”, którego organizatorami byli członkowie Rady Rodziców we współpracy z opiekunami Szkolnego Wolontariatu i Samorządu Uczniowskiego.
Kiermasz został połączony także z Pocztą Walentynkową. Uczniowie mogli wrzucać do specjalnie przygotowanej skrzynki pocztowej swoje kartki z życzeniami. Kartki zostały posegregowane według klasy i trafiły do swoich adresatów.
Dziękujemy całej społeczności szkolnej za włączenie się w akcję! Dziękujemy Rodzicom, a w szczególności Paniom: Annie Dudek – Stylińskiej, Agnieszce Michalec, Annie Dudek, Ilonie Zabieglińskiej, Magdalenie Makuch, Emilii Bral, Monice Ślusarczyk, Justynie Rados, Elżbiecie Obel, Eryce Przygodzińskiej, Ilonie Bral – Piekarz za zaangażowanie oraz pełnione dyżury w czasie trwania akcji wraz z członkami Wolontariatu i Samorządu Uczniowskiego.
Zebrana kwota 1920 zł zasili konto Rady Rodziców i zostanie przeznaczona na potrzeby Uczniów naszej szkoły!

art. Monika Gągolewska