Archive for 12 stycznia 2023

Kiermasz misyjny w ZPO Terpentyna

6 stycznia podczas Orszaku Trzech Króli w naszej szkole odbył się kiermasz misyjny. Dzięki pomocy dzieci i hojności rodziców, którzy ofiarowali smakowite ciasta, podczas kiermaszu zostało zebranych 3630 złotych. Dzięki Waszej ofiarności zostaną zakupione dolary i przekazane siostrze Barbarze Żaba, która pracuje na misjach w Peru w Paciakutek. Siostra otrzymaną kwotę odpowiednio rozdysponuje pomiędzy potrzebujących.
W imieniu siostry Barbary chciałam wszystkim podziękować za okazaną dobroć, zaangażowanie i wsparcie biednych i potrzebujących. Serdeczne Bóg zapłać.
,,Bo byłem głodny, a daliście Mi jeść; byłem spragniony, a daliście Mi pić; byłem przybyszem, a przyjęliście Mnie; byłem nagi, a przyodzialiście Mnie; byłem chory, a odwiedziliście Mnie; byłem w więzieniu, a przyszliście do Mnie.

art. Agnieszka Sałata