Archive for 9 stycznia 2023

„Krzyżówka z zasadami 2022”

Pod koniec listopada Komenda Powiatowa Policji w Kraśniku ogłosiła konkurs „Krzyżówka z zasadami”, który miał na celu rozwijanie i popularyzowanie wśród młodzieży szkolnej świadomego i bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym oraz kształtowanie postaw pozwalających uczniom na budowanie poczucia własnego bezpieczeństwa. Uczestnikiem konkursu mogło być każde dziecko uczęszczające do klasy 3-4 szkoły podstawowej, zamieszkałe na terenie powiatu kraśnickiego. Należało wypełnić przygotowaną na tę okazję krzyżówkę o bezpieczeństwie, a także odręcznie napisać opowiadanie na temat hasła z rozwiązanej krzyżówki. Z naszej szkoły w konkursie wzięli udział Kuba Łojek i Zuzanna Makuch z klasy 3b oraz Przemysław Grzesiak z klasy 4a.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 20 grudnia 2022 r. Wyróżnienie i tytuł finalisty otrzymał Przemysław Grzesiak. Gratulujemy😊

art. Agnieszka Flisek