Dzień Edukacji Narodowej w ZPO Terpentyna

19 października 2022 roku w naszej  szkole miała miejsce uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Oprócz społeczności szkolnej uczestniczyli w niej zaproszeni goście.
Pani dyrektor Anna Kazanowska w oficjalnym przemówieniu skierowała słowa otuchy i wdzięczności do wszystkich nauczycieli  oraz pracowników niepedagogicznych, podkreślając nieocenioną wartość ich zaangażowania w pracy na rzecz młodego pokolenia. Wyróżniający się pedagodzy i pracownicy szkoły otrzymali  Nagrody  Wójta Gminy  i Dyrektora Szkoły.
Następnie pan wójt Marcin Gąsiorowski złożył życzenia wszystkim pracownikom oświaty.
Serdeczne słowa uznania popłynęły również ze strony Rady Rodziców, której  przedstawiciele wygłosili przemiłe życzenia dla nauczycieli oraz ufundowali słodki upominek.
Pięknym prezentem dla wszystkich zebranych był  przygotowany przez uczniów z Samorządu Uczniowskiego oraz chóru szkolnego Koncert życzeń. Młodzi artyści pod kierunkiem pani Iwony Młynik oraz pana Jakuba Tarnawskiego wyśpiewali życzenia, kierując wzruszające słowa do wszystkich osób związanych z dzierzkowicką edukacją.

Miłym akcentem tej uroczystości  było wykonanie wspólnego pamiątkowego zdjęcia.

art. Iwona Młynik