Ślubowanie z wizytą świętego Mikołaja w Dzierzkowicach Woli w Filii ZPO

Dzień 8 grudnia 2015 roku w filii Szkoły Podstawowej w Dzierzkowicach Woli obfitował w trzy ważne wydarzenia: pasowanie na przedszkolaka, ślubowanie klasy pierwszej oraz wizyta św. Mikołaja.
Dzieci wystąpiły w programie artystycznym przygotowanym przez wychowawczynie: Annę Andrzejczuk i Iwonę Bis. Gościnnie w przedstawieniu pierwszoklasistów wystąpili uczniowie klasy drugiej  Szkoły Podstawowej w Terpentynie przygotowani przez wychowawczynię Renatę Kawczyńską. Po części artystycznej nastąpiło uroczyste ślubowanie i pasowanie dzieci na przedszkolaków i uczniów szkoły. Wizyta świętego Mikołaja dostarczyła dzieciom dodatkowych w tym dniu wzruszeń. Wszyscy  zostali obdarowani słodkimi prezentami. Maluchy chętnie śpiewały i recytowały wiersze długo oczekiwanemu Mikołajowi. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem.
Rodzicom gratulujemy tak wspaniałych pociech, a dzieciom życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły. (art. Anna Andrzejczuk)